Новини Запорізької обласної ради

06.07.2022

Відповідний порядок визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.2022 № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану” (зі змінами).

Як повідомляє Пенсійний Фонд України, особи, які отримували пенсії через АТ "Укрпошта" (у відділеннях або з доставкою додому) та тимчасово змінили фактичне місце проживання – можуть отримувати пенсії за новим (тимчасовим) місцем перебування через платіжну систему "Швидка копійка" АТ "Ощадбанк", або через внутрішні перекази АТ "Укрпошта".

06.07.2022

У січні-червні запорізькі платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 10 млрд 572,7 млн грн, - повідомляють у ГУ ДПС у Запорізькій області

06.07.2022

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила про оновлення додатку «Розмінування України».

Відтепер застосунок він став більш зручним та більш інформативним для користувача. Спрощено процес авторизації в додатку та додано можливість авторизуватись через Дія.Підпис.

Також додано функціонал для неавторизованих користувачів, щоб кожен міг побачити небезпечні зони, мав швидкий доступ до каталогу вибухонебезпечних предметів та можливість записатись на курси ідентифікаторів ВНП, або на навчання на сапера ДСНС.

Завантажити застосунок можна за посиланнями:

06.07.2022

Серед зазначеної кількості, нову домівку вимушено шукають 116 720 дорослих  та 42456 дітей. Трохи більше 72 тисяч осіб з різних причин не проходили реєстрацію після прибуття в обласний центр, - повідомляють у ЗОВА

05.07.2022

Якщо людина потрапила у полон, треба зробити два кроки. Близькі родичі та члени сім’ї полоненого можуть сповістити про подію відповідні органи, а далі звернутися у міжнародні організації.

Куди звертатися у разі попадання людини у полон, розповіли у Міністерстві внутрішніх справ України.

05.07.2022

Детальну інструкцію для тих, хто залишився без основного документа, підготували у Державній міграційній службі

05.07.2022

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні.

04.07.2022

Сьогодні, 4 липня, голова Запорізької обласної ради Олена Жук привітала працівників Нацполіції з професійним святом.

Правоохоронці отримали почесні грамоти та подяки за високі досягнення в службі, за виявлену наполегливість і сумлінне виконання професійних обов’язків.

24/7 поліціянти, ризикуючи життям забезпечують правопорядок, протидіють злочинності й підтримують безпеку громадян, а сьогодні, в умовах повномасштабної війни, вони мужньо виконують свій обов'язок - допомагають у стримуванні ворожих військ, боронять рідну землю від окупанта, підтримують порядок та безпеку.

04.07.2022

Програма передбачає надання гранту для власної справи чи навчання, отримати яку можна через  портал Дія.

Про це повідомили у Кабінеті міністрів України.

-Як і обіцяли, запускаємо програму «єРобота». Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. Це шість проектів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць, — підкреслив  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

01.07.2022

Зокрема, комунальне підприємство отримує додаткову допомогу для відновлення постачання води у тих населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій.

За словами директора КП "Облводоканал" Сергія Басанського, наразі підприємство співпрацює з двома організаціями: Червоний Хрест - з ними підписаний Меморандум про співпрацю, яким визначено обсяги й напрямки допомоги, та ACF. Основний напрямок співпраці з благодійними організаціями - забезпечення обладнанням, необхідним для швидкого відновлення водопостачання в складних умовах.

Сторінки