Новини Запорізької обласної ради

16.10.2021

17 жовтня в Україні відзначатиметься День працівників харчової промисловості. Напередодні перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім разом з депутатом облради Сергієм Путрею відвідали ТОВ «Бердянські ковбаси». Сьогодні це підприємство входить до трійки лідерів – виробників  м'ясної продукції.

14.10.2021

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України та церемонії складання урочистої клятви військового ліцеїста.

Заходи відбулися на острові Хортиця. Від Запорізької громади Главу держави вітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

14.10.2021

Сьогодні на Алеї Бойової Слави в Запоріжжі запалили вогонь пам’яті на згадку про те, що 78 років тому Запоріжжя було визволено від нацистської навали. 

В ніч на 14 жовтня 1943 року наші воїни здійснили героїчний нічний штурм Запоріжжя і розпочали військову операцію із визволення міста.

З цієї нагоди запоріжці вшанували пам'ять всіх, чиї життя забрала війна, і низько вклонились всім, хто живе і понині.

13.10.2021

В одній з головних військових частин Запорізької області – в/ч 3033 Національної гвардії України – провели офіційну церемонію святкування Дня захисника і захисниці.

Військовослужбовців привітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук, а також депутати Запорізької обласної ради Оксана Бугайчук і Дмитро Чувашкін.

Вручаючи відзнаки Запорізької облради, Олена Жук наголосила на причетності до військової справи сучасних жінок:

13.10.2021

На актуальні звернення громадян у телефонному режимі сьогодні відповідала перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

На базі Запорізького обласного контактного центру, в рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» регулярно проводяться прямі телефонні лінії з жителями Запорізької області.

Сьогодні до Людмили Любім звернулися мешканці області й обласного центру. Усі питання стосувалися соціального захисту населення.

13.10.2021

В межах акції протягом року в області планують висадити понад тисячу гектарів нових лісів.

«Створюємо ліси разом» – всеукраїнська громадська акція, яку проводить Держлісагенство в межах програми Президента «Зелена країна».

У Запорізькій області в межах акції нові ліси будуть висаджуватися у Запорізькому, Бердянському, Мелітопольському, Пологівському лісових господарствах.

13.10.2021

В Україні 14 жовтня святкують День захисника і захисниці, а вже сьогодні перші вітання отримали військовослужбовці військової частини 3029 (9-й полк оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади).

Представники обласної та місцевої влади, поліції та православної церкви, побратими зібралися в урочистій обстановці на плацу частини, щоб вкотре подякувати нашим захисникам та висловити їм теплі слова привітань.  

13.10.2021

В переддень Дня захисників і захисниць України в комунальному закладі "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради говорили про надважливі для кожного українця речі – патріотизм, любов до рідної землі, готовність до самопожертви заради збереження держави.

Сторінки