Новини Запорізької обласної ради

20.03.2023

Податкова пільга для військовослужбовців діятиме на період їх безпосередньої участі у відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації

20.03.2023

Уряд змінив підхід до виплат коштів з програми медичних гарантій для закладів первинки на тимчасово окупованих територіях.

Кабінет ухвалив постанову, яка дозволить працівникам закладів первинної медичної допомоги, що знаходяться на тимчасово окупованих росією територіях, гарантовано отримувати кошти, які необхідні для виплат зарплати медикам. 

20.03.2023

Через обстріли енергетичної інфраструктури особливої актуальності набуває оснащення комунальних закладів генераторами

20.03.2023

У середу, 22 березня, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія з головою Запорізької обласної ради Оленою Жук

17.03.2023

XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей цього року має на меті привернути увагу суспільства до порушень прав дітей, що постраждали від російської збройної агресії проти України.

Організатори конкурсу – Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

17.03.2023

Фахівці Міністерства у справах ветеранів України готують до запуску другий етап оформлення заяв від ветеранів з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України – для наступних 15 тисяч заявників.

17.03.2023

Необхідне спільне рішення обласної ради та обласної військової адміністрації  було прийнято на засіданні регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

16.03.2023

Під керівництвом голови обласної ради Олени Жук та за участі заступника голови ради Владислава Куценка відбулася нарада щодо організації роботи медичної галузі у прифронтовому місті.

Перш за все Олена Жук подякувала всім лікарям за відданість справі й допомогу, яку вони надають містянам та тимчасово переміщеним особам.

16.03.2023

Цього року обласний тур щорічного конкурсу проходив у складних умовах. Та попри війну, сигнали тривоги й загрози від ворога  наші педагоги гідно представили Запорізьку область. Тепер на переможців обласного туру чекають фінальні змагання.

Кращих вчителів визначили у таких номінаціях: «Захист України», «Початкова освіта», «Фізична культура», «Основи здоров’я» та ін.

16.03.2023

Платформа допомоги врятованим – це перший в Україні онлайн-майданчик, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни

Сторінки