Заступник голови Владислав Куценко разом з керівництвом обласної служби крові здали кров для українських військових

Не чекаючи Всесвітнього дня донора крові, що відзначатиметься 14 червня, заступник голови обласної ради Владислав Куценко разом з директором КНП «Запорізький обласний центр служби крові» Дмитром Ємельяновим та першим заступником директора закладу Юлією Безручко здали кров для українських захисників, які боронять Запорізьку область.

- «На мою думку кожний кому дозволяє здоров’я може підтримати наших військових та здати кров для наших героїв, які зараз стоять на захисті Запорізької області. Крім того, хочу подякувати медикам ЗОЦСК, які у цей не простий час продовжують злагоджено та ефективно працювати», - зазначив Владислав Куценко.

На сьогодні потреба в донорській крові та компонентах на її основі є в тричі більше ніж у мирний час. Запорізький обласний центр служби крові повною мірою забезпечу кров’ю та її компонентами як обласні та міські лікарні, так і Запорізький шпиталь та військових медиків. Медичний заклад щоденно проводить моніторинг запасів компонентів крові по груповій та резус-належності та визначається з необхідною кількістю донорів.

Наразі запасів донорської крові та компонентів на її основі вистачає. Проте їх оновлення має відбуватись щоденно, оскільки компоненти крові мають короткотривалий термін зберігання.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
01.06.2023