Запорізький осередок Товариства сприяння обороні України розпочав масштабний автопробіг

Сьогодні автомобілісти-члени ТСОУ із Бердянська, Вільнянська, Гуляй-Поля, Більмака, Мелітополя, Токмака, Кам`янки-Дніпровської, Приморська і Поліг з’їхались до Запоріжжя.

В рамках підготовки до всеукраїнського заходу, організованого Товариством сприяння обороні України, авто членів ТСОУ Запорізької області об’єднались із колегами із Дніпропетровської області і вирушили до Києва. В столиці України 27 серпня відбудеться масштабний автопробіг за участі членів ТСО з усієї України з нагоди 30-річчя незалежності України і 30-річчя створення Товариства сприяння обороні України (ТСО України є правонаступником ДТСААФ).

Сьогодні депутат Запорізької обласної ради Оксана Бугайчук вручила Ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня активним членам ТСО України в Запорізькій області Євгену Михайлову та Геннадію Чернову. Голова Запорізької обласної ради Олена Жук передала вітання запоріжцям, які займаються патріотичним вихованням і готують призовників з військово-технічних спеціальностей. Загалом в лавах ТСО України в Запорізькій області на громадських засадах налічується близько 3 тисяч членів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
25.08.2021