Запорізькі вчителі точних дисциплін отримали додаткові можливості

Проєкт «Лідерська освітня програма для вчителів STEAM-CAMP» дасть змогу поліпшити якість викладання математики, фізики, хімії та інформатики у школах за допомоги сучасних підходів у навчанні.

Старт проєкту дали сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко,  ректор Запорізького національного університету, депутат Запорізької обласної ради Микола Фролов.

Проєкт STEAM-CAMP допоможе близько сотні вчителям Запорізької області, які пройшли відбір, налагодити спілкування з учнями в онлайн-форматі та розібратися з сучасними технологіями в навчанні. Організатори мають на меті підвищити рівень знань школярів і зацікавити якомога більшу кількість учнів точними науками.

Проведені дослідження констатують зниження інтересу школярів до хімії, фізики, математики, інформатики. Точні дисципліни обирають тільки 33% юнаків і дівчат. Але саме ці предмети є вкрай важливими для майбутніх IT-спеціалістів, інженерів, металургів. Тож, в рамках освітньої програми STEAM-CAMP сміливі і мотивовані вчителі впродовж трьох навчальних модулів зможуть отримати навички та інструменти для роботи з майбутніми винахідниками та технічними геніями. 

На важливості оновити підходи у викладанні точних дисциплін в сучасних школах наголосила голова Запорізької обласної ради Олена Жук:

-Відповідальні органи влади, відповідальні підприємства розуміють важливість сучасної освіти для нашої нової генерації. Тому Запорізька обласна рада, комбінат «Запоріжсталь» інвестують в освіту вчителів. На минулій сесії ми разом з моїми-колегами виділили більше 40 млн грн на закупівлю ноутбуків для шкіл області – щоб вчителям було зручніше проводити онлайн-уроки. Переконана: після проходження цього курсу статус кожного, хто взяв участь в STEAM-CAMP, значно підвищиться, і вони зможуть конкурувати не тільки на рівні Запоріжжя і Запорізької області, - зазначила Олена Жук і побажала вчителям фізики, хімії, математики та інформатики стати популярними серед учнів і отримувати задоволення від своєї роботи.

За словами генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Олександра Мироненка, комбінат має потребу в якісних технічних спеціалістах. Тому готовий допомагати у їх підготовці.

Одним із партнерів проєкту виступив Запорізький національний університет. Його ректор, депутат Запорізької обласної ради Микола Фролов назвав STEAM-CAMP новим рівнем співпраці промислових підприємств, влади і освітян. На його думку, творчий розвиток вчителів сприятиме зростанню якості освіти і зацікавленості юних запоріжців в отриманні знань задля майбутньої кар’єри.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

  

 

Дата публікації: 
21.05.2021