Запорізькі бібліотеки очікують на оновлення книжкового фонду

В обласному бюджеті на закупівлю книг для фонду бібліотек обласного підпорядкування передбачено  1,2 млн грн.

Запорізькій обласній раді підпорядковується чотири комунальних бібліотечних заклади. Цього року вони отримають змогу значно оновити свої книжкові фонди.

На четвертій сесії Запорізької обласної ради восьмого скликання були прийняті зміни до бюджету поточного року. Перевиконання бюджету, яке склало понад 217 млн грн, дало змогу спрямувати додаткові кошти на низку соціально важливих питань. На галузі туризму та культури депутати скерували 41,1 млн грн. Зокрема, бібліотеки обласного підпорядкування отримають на оновлення книжкового фонду 1,2 млн грн.

Сьогодні заступник голови обласної ради Геннадій Фукс відвідав Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва та поспілкувався з колективом закладу.

Як розповіли працівники бібліотеки, великий попит мають книги сучасних українських авторів. Особливо тих, які вивчаються за шкільною програмою. Програма з української літератури постійно оновлюється, і частину книжок, яка пропонується для вивчення, важко дістати. Саме вони є найбільш запитуваними юними читачами. Тож, обласні бібліотеки дуже сподіваються на оновлення книжкових фондів.

До речі, завдяки запорізьким ветеранам, активістам та меценатам у запорізьких бібліотеках вже з’явилися нові книжки п’яти українських видавництв сучасних авторів, серед яких учасники АТО.

-Особливо важливо, що це книги не просто сучасних авторів, це твори учасників АТО. Людей з унікальним життєвим досвідом. Упевнений, що ці книги будуть корисні особливо дітям. Тому що хороша книга завжди виховує, – зазначив заступник голови обласної ради Геннадій Фукс.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.08.2021