Запорізька торгово-промислова палата відзначила поважний ювілей

З нагоди 80-річчя ЗТПП зібрала у виставковому центрі «Козак-Палац» партнерів та почесних гостей – ветеранів палатівського руху, дипломатів, представників обласної та міської влади, Торгово-промислової палати України, керівників запорізьких підприємств, освітніх закладів, міжнародних партнерів.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак привітав ювілярів та подякував за співробітництво з депутатським корпусом. Він відзначив, що торгово-промислова палата була заснована через рік після створення Запорізької області як адміністративної одиниці, і весь цей час розвивалася разом з регіоном та в інтересах нашої області.

- Запорізька область має велику історію формування потужного промислового центру, який завжди  забезпечував потужну частку  ВВП всієї країни. Та мені здається, що ми маємо більше говорити сьогодні  не лише про історію й минулі досягнення, а й про майбутнє – про те, яким буде наш регіон завтра, які пріоритети визначатимуть нашу  економіку й розвиток. Запорізька торгово-промислова палата – надійний партнер для багатьох підприємств нашого регіону у налагодженні зовнішньоекономічних зв’язків, понад 20 тисяч послуг надаються для нашого бізнес-середовища, реалізовуються десятки успішних проєктів. Переконаний, що попереду не менш амбітні плани й перспективи, і це дає змогу із впевненістю дивитися у майбутнє, - підкреслив Григорій Самардак.

Партнери Запорізької ТПП є в Європі і країнах Близького Сходу, в Азії і в Латинській Америці,  діє понад 70 двосторонніх угод про співпрацю. На базі Запорізької палати працюють Центр інформаційної підтримки бізнесу (у рамках ініціативи ЄС «EU4Business» за підтримки ЄБРР), Центр підтримки експорту (проєкт «ПРОМІС», Канада),  реалізується партнерство з програмами GIZ «Fit for partnership with Germany», Міжнародним торговим центром ITC (Швеція). Це надає можливості безкоштовного стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також – комунікації на форумах, тренінгах, консультації від авторитетних українських та іноземних експертів. ТПП – це також майданчик для презентації бізнесу, налагодження ділових комунікацій. Відомими виставковими брендами давно стали промисловий форум, «АгроТехСервіс», «Домострой», «Енергозбереження та будівництво», Форум освіти, «Ювелірний світ». Старт новим проєктам надають форум інтеграції та кооперації «ІнКо Форум», «Еко Форум»,  фестиваль «Startup Fest».

- Запорізька торгово-промислова палата об’єднує понад 500 компаній регіону, що працюють у різних галузях промисловості, представляють освіту, науку, сферу послуг, консалтинг. Разом з великими промисловими компаніями, малими та середніми підприємствами регіону ми пройшли багато відповідальних періодів, вчилися, вдосконалювалися, відкривали нові ринки. Сьогодні ми продовжуємо зростати, щоб бути сучасними та корисними для бізнесу, - зазначив багаторічний президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов.

З нагоди свята партнери ТПП, фахівці та експерти отримали почесні відзнаки та нагороди.

Своєрідним подарунком для бізнесу до 80-річчя ТПП стало видання книги «PRO_Business», яке об’єднує спогади і поради від засновників Палати, досвід великих промислових компаній, історії успіху власників малого та середнього бізнесу, презентаційну інформацію про компанії – членів Запорізької ТПП.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
12.02.2020