Запорізька обласна рада VIII скликання стала ще на крок ближче до остаточної редакції Регламенту своєї роботи

Сьогодні під час засідання робочої групи з питання напрацювання пропозицій до Регламенту роботи Запорізької обласної ради її члени опрацювали половину пропозицій, що надійшли від різних депутатських фракцій і груп.

При цьому учасники засідання уважно розглядали пропозицій по статтям. Робота групи під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної ради Людмили Любім проходила злагоджено і конструктивно. Депутати облради Кирило Єрмоленко, Алевтина Лепетченко, Сергій Лишенко, Дмитро Майстро, Маргарита Трипольська, Олексій Холод, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко і юристи виконавчого апарату Запорізької обласної ради розглянули загальні положення майбутнього Регламенту, розділ про депутатів, посадових осіб та органи обласної ради, про депутатські звернення, депутатський запит і депутатське запитання, про депутатські фракції та групи, про президію обласної ради і посадових осіб обласної ради.      

У більшості випадків, представники різних політичних сил дійшли порозуміння. Спірні питання, в тому числі і щодо обрання та звільнення керівників Запорізької облради, будуть детально розглядатись Погоджувальною радою та в сесійній залі.

Для завершення попереднього розгляду Регламенту члени робочої групи з питання напрацювання пропозицій до Регламенту роботи Запорізької обласної ради зберуться наступного тижня.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
08.07.2021