Запорізька обласна рада підтримує працівників харчової промисловості

17 жовтня в Україні відзначатиметься День працівників харчової промисловості. Напередодні перший заступник голови Запорізької облради Людмила Любім разом з депутатом облради Сергієм Путрею відвідали ТОВ «Бердянські ковбаси». Сьогодні це підприємство входить до трійки лідерів – виробників  м'ясної продукції.

З нагоди професійного свята колектив ТОВ «Бердянські ковбаси» нагороджений Почесною грамотою Запорізької обласної ради. Вручаючи нагороду директору ТОВ «Бердянські ковбаси» Олегу Кравецькому, перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім зазначила, що «Бердянські ковбаси» - одне з кращих підприємств харчової галузі регіону.

Крім того, Почесними грамотами обласної ради були нагороджені також окремі співробітники підприємства: менеджер з адміністративної діяльності Кристина Новак, формувальник ковбасних виробів Наталія Педан, готувач фаршу ковбасного цеху Айгарс Сіленіекс, етікеровщік експедиції ковбасного цеху Євген Федоров.

В свою чергу, директор ТОВ «Бердянські ковбаси» Олег Кравецкий зазначив, що колектив підприємства працює в 3 зміни. Виробничий процес йде безперервно. Більш того, підприємство розширюється. У планах – запуск ще одного виробничого цеху на 2 тисячі квадратних метрів з випуску м'ясної продукції. За словами Олега Кравецького, «Бердянські ковбаси» сьогодні входять до трійки кращих підприємств-виробників України.

Під час перебування на території бердянського підприємства перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім привітала всіх працівників харчової промисловості Запорізької області.

- Сьогодні Запорізьку область знають, як виробника якісної і конкурентоспроможної продукції: від кави і сиру до равликів і кизилу. І Запорізька обласна рада готова допомагати розвитку великих, середніх і маленьких виробників. Ми підтримуємо будь-які ініціативи харчовиків, проводимо ярмарки, акції,  розвиваємо проєкт «Купуй запорізьке», виступаємо із ініціативами законодавчо зменшити податкове навантаження на виробників харчової промисловості, - зазначила Людмила Любім.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
16.10.2021