Запорізька обласна рада підтримала ініціативу «Озеленення планети»

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім, заступник голови ради Геннадій Фукс, депутати та працівники  виконавчого апарату ради висадили цієї суботи  декілька десятків саджанців лип, кленів, молодих верб та ялинок.

За словами організаторів акції БФ «Соціальні ініціативи бізнесу», цими вихідними силами активістів нові насадження з’явилися у понад 15 локаціях міст та селищ Запорізької області. Приміром, молоді деревця оновили паркову територію  «Козацького ліцею», інтернату «Світанок», Широківської  громади, оновили активісти також і лісову частину острова Хортиця. За попередніми підрахунками, в рамках акції в області вдалося висадити понад 25 тисяч саджанців та понад 5 тисяч дорослих паркових  дерев.

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім долучилася до акції у Широківській громаді.

- Ми сьогодні озеленюємо планету і це насправді не такі високі слова, бо сьогодні люди по всій Україні, по всьому світу  приєднуються до доброї ініціативи -  висаджують дерева та квіти, роблять рідні міста більш красивими, зеленими та чистими. Ви бачите навкруги нас небайдужих  людей, дітей, волонтерів, ми біля школи, висаджуємо парк і дуже важливо, що це з допомогою соціально відповідального бізнесу. Від імені депутатського корпусу хочу висловити вдячність організаторам та учасникам  за можливість  приєднатися до доброї справи, - прокоментувала Людмила Любім.

Нагадаємо, що голова обласної ради Олена Жук підписала Меморандум про співпрацю між Запорізькою обласною радою та  благодійним фондом «Соціальні ініціативи бізнесу».

Минулого року в рамках акції по всій Україні за добу було висаджено рекордні 1,8 млн дерев. Попри карантинні обмеження, яких неухильно дотримувалися всі учасники акції, цього року організатори теж сподіваються на визначне  досягнення.

 Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.04.2021