Запорізька обласна рада готується до наступного фінансового року

Для планування коштів обласного бюджету у 2023 році створено робочу групу.

Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної ради Олени Жук відбулося чергове засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Члени координаційно-дорадчої ради розглянули 36 питань порядку денного, що стосуються забезпечення діяльності комунальних підприємств, закладів та установ, що знаходяться у зоні відповідальності обласної ради.

Це питання змін у кошторисах, штатних розкладах, обліку благодійної допомоги та інші, які потребують оперативного розгляду та розв’язання.

Крім розгляду поточних питань, координаційно-дорадча рада розпочала процес підготовки до наступного фінансового року.

Одним з ключових рішень засідання стало ухвалення питання «Про створення робочої групи з питань планування коштів обласного бюджету у 2023 році, комунальними установами, закладами, комунальними некомерційними підприємствами, комунальними підприємствами обласної ради і бюджетними установами, що фінансуються з обласного бюджету, та з питань планування фінансово-господарської діяльності (в т. ч: фінансової, ліцензійної, інвестиційної діяльності) комунальних підприємств  обласної ради».

Згідно з ухваленим рішенням до складу робочої групи увійдуть по одному представнику від п’яти фракцій обласної ради та представники апарату обласної ради.

Як зазначила голова обласної ради Олена Жук, на створену робочу групу покладається важливе завдання аналізу та опрацювання кошторисів, фінансових планів обласних підприємств, закладів, установ для забезпечення їх сталого функціонування в складних економічних умовах наступного року.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.11.2022