Запорізька обласна клінічна лікарня завершує ремонт приймального відділення і термомодернізацію головного корпусу

В рамках робочого візиту Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов разом зі своїм заступником Іваном Лукерею проінспектували масштабні реконструкції, які наразі відбуваються в КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня».

Зокрема, хід виконання робіт з ремонту приймального відділення та термомодернізації головного корпусу.

Перетворити частину приміщень, розташованих на першому поверсі ЗОКЛ, у сучасне відділення екстреної медичної допомоги європейського рівня стало можливим завдяки програмі президента України «Велике будівництво». На реалізацію проєкту в 2020 році було виділено 10 млн грн з державного бюджету та в 2021 році 17,5 млн гривень – з обласного бюджету. Наразі завершується реконструкція. Відкриття приймального відділення планується на початку травня. Також швидкими темпами відбувається термомодернізація головного корпусу лікарні завдяки масштабній програмі Європейського інвестиційного банку.

 – Я вдячний керівництву Запорізької обласної клінічної лікарні за співпрацю з Європейським інвестиційним банком, коштом якого змінюється фасад лікарні. Сподіваюсь, що в квітні ці роботи будуть повністю виконані, і приймальне відділення зможе оформити й подати документи для того, щоб почати працювати, – зазначив Олексій Чернишов.

Своєю чергою, директор ЗОКЛ Ігор Шишка запевнив, що керівництво лікарні зробить все можливе, аби пацієнти зі всього регіону змогли отримувати якісне та професійне лікування у надсучасному відділенні екстреної невідкладної медичної допомоги. А реалізація проєкту з термомодернізації головного корпусу дасть можливість досягти максимально високих показників енергоефективності.

- Об'єднання приймального відділення та відділення загальної реанімації дозволить отримати потужний комплекс для надання невідкладної медичної допомоги. Будівельники активно працюють над завершенням робіт, щоб вже на початку травня відділення змогло прийняти перших пацієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб якісна медична допомога і європейська система сервісу були доступні кожному жителю області, – підсумував директор КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня», депутат Запорізької обласної ради Ігор Шишка.

Фото надані КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня»

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
08.04.2021