Запорізька митниця відновила роботу

Після майже річного перебування під юрисдикцією Дніпра, Запорізька митниця повернулась до Запоріжжя.Тож сьогодні відбулась нарада, на якій митники підбили підсумки за перший місяць роботи як відокремленого підрозділу Держмитслужби.

У звітній нараді взяли участь  заступник голови обласної ради Владислав Куценко та голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

-Переведення Запорізької митниці під юрисдикцію Дніпра не тільки призвело до серйозних іміджевих втрат, а й завдало удару по місцевому бізнесу, насамперед  імпортоорієнтованим підприємствам. Повернення Запорізької митниці до Запоріжжя – знакова подія для нашої області. Це результат спільної роботи обласної ради, депутатів Верховної Ради України і виконавчої влади. Зараз ключовим завданням для запорізьких митників є повернення довіри бізнесу до митниці та створення умов, за яких митне оформлення проходило б швидко та непомітно для підприємств Запорізького регіону. Запорізька митниця завжди вважалась однією з найкращих в Україні. Впевнений, запорізьким митникам вдасться швидко поновити цей статус, - зазначив Владислав Куценко.

Новим керівником Запорізької митниці призначений радник митної служби І рангу Олександр Бєлінський, який з 2013 року очолював митний пост «Запоріжжя», а з червня поточного року виконував обов’язки начальника Запорізької митниці.

Сьогодні митний контроль та оформлення в Запорізькій області здійснюють 5 митних постів. З 1 липня ними було виявлено 89 фактів порушень митного законодавства, 80% з яких стосуються ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Також виявлялись факти переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю, неподання звітності щодо товарів, що перебувають під митним контролем та інші порушення. Основними товарами, переміщення яких громадяни намагаються приховати від митниці є медпрепарати, що містять психотропні речовини та прекурсори, а також іноземна валюта, - поінформували у Запорізькій митниці.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.08.2021