Запорізька молодь разом з науковцями обговорили роль патріотичного виховання у зміцненні нації та розвитку держави

Напередодні  Дня Соборності України відбувся круглий стіл на тему: «Патріотизм як фактор формування єдності молоді у боротьбі за Незалежність і Свободу України».

Захід відбувся за ініціативи КЗ " Обласний центр патріотичного виховання молоді " ЗОР  в інженерному навчально- науковому інституті ім. Ю.М. Потебні. Тут  зібрались студенти, викладачі ВНЗ області, педагоги запорізьких шкіл, учасники АТО, військовослужбовці, ветерани праці, представники влади, громадських організацій та волонтери.

Учасники заходу говорили про прояв патріотизму молоді в процесі боротьби за єдність держави та суспільства в умовах російської агресії, про  роль національно-патріотичного виховання у згуртуванні молоді. Лідери молодіжних рухів шкіл та вишів ділилися позитивним досвідом організації волонтерської допомоги на базі своїх навчальних закладів, особливостями роботи з молоддю, важливістю фідбеку від військових. Свою точку зору висловили учасники експертної групи з-поміж  науковців, педагогів та громадських активістів. В їх числі – депутатка обласної ради Ірина Півень.

-Мала честь працювати в експертній групі, та виступати як депутат Запорізької обласної ради та представник Бердянської районної державної адміністрації. Два основних питання обговорювались жваво та емоційно: особливості прояву патріотизму молоді в процесі боротьбі за єдність держави та суспільства в умовах російської агресії та роль національно - патріотичного виховання у згуртуванні молодих українців для зміцнення єдності української нації, - поділилася Ірина Півень.

Вона також зауважила, що під час заходу були наведені  приклади підтримки українських військових, проведення волонтерських акцій та заходів, вшанування пам'яті загиблих, вивчення правдивої історії країни та Запорізького краю, підтримка внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні такі приклади важливі для кожного свідомого громадянина і мають стати взірцем для подальшої роботи в цьому напрямку, - переконані організатори круглого столу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.01.2023