За участю Міністра України у Преображенській громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг

В урочистому  відкритті ЦНАПу взяв участь Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Пан Чернишов разом з представниками обласної влади привітав  мешканців громади, адже відтепер 5 тисяч преображенців матимуть змогу отримувати якісні послуги європейського рівня. В заході також взяли участь директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області, депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков, завідувач відділу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Олена Златова, громадськість. 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов наголосив, що створення системи надання якісних адміністративних послуг – це одне із ключових завдань місцевого самоврядування для забезпечення комфорту громадян і  наразі  особлива увага в державі приділяється створенню її підрозділів саме на рівні територіальних громад.

Голова Преображенської сільської ради Володимир Сідун подякував усім, хто долучився до створення ЦНАПу та доклав чималих зусиль, аби мешканці громади мали змогу отримувати адміністративні послуги у комфортних умовах. Також сільський голова повідомив, що для надання якісних адміністративних послуг громада взяла участь у Програмі «U-LEAD з Європою» на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАПів.

Володимир Сідун та начальник ЦНАПу Ірина Рєзніченко ознайомили присутніх із роботою центру та розповіли про широкий спектр надання адміністративних послуг. У закладі працюватимуть 5 спеціалістів, охоплення - 5 тисяч мешканців громади. Заздалегідь було проведено навчання персоналу. За донорські кошти придбали програмне забезпечення та устаткування. За рахунок сільського бюджету облаштували кімнату поліцейського. 

Наприкінці учасники заходу залишили відгуки в Книзі почесних гостей Преображенської  громади.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
07.04.2021