За сприяння Мінекономіки та підтримки USAID стартувала нова навчальна програма «Школа операторів будівельної техніки»

В Україні стартував набір до «Школи операторів будівельної техніки». Навчальну програму, яка дозволить людям без попереднього досвіду володіння будівельною технікою опанувати нову для себе професію реалізують за сприяння Міністерства економіки України та підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Немішаївський фаховий коледж та компанія «Алеф Строй» за партнерства Конфедерації будівельників України.

«Сьогодні держава докладає максимум зусиль для того, щоб запропонувати людям нові можливості для самореалізації. Гранти на започаткування чи розвиток бізнесу, програми перенавчання чи підвищення кваліфікації, працевлаштування вразливих верств населення – ми прагнемо, щоб кожен, хто цього потребує, мав можливість обрати найбільш прийнятний для себе варіант. В центрі уваги — молодь, ветерани, жінки.

Міністерство економіки всіляко сприяє реалізації навчальних програм, які допоможуть людям здобути нові навички та професії, які мають попит на ринку праці. Адже це означає, що учасники таких програм точно знайдуть собі роботу з досить конкурентною заробітною платою. Інша важлива річ: такі програми задовольняють потреби ринку у конкретних фахівцях. Це важливо, насамперед з погляду відновлення економіки та стабільної роботи бізнесу. Тому ми дедалі частіше бачимо, що саме бізнес стає ініціатором навчання, або так чи інакше бере участь в процесі. І безперечно, Міністерство економіки далі підтримуватиме такі ініціативи», – розповіла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Навчання у «Школі операторів будівельної техніки» почнеться 1 серпня 2024 року на базі Немішаївського фахового коледжу. Курс передбачає 9 тижнів теоретичних та практичних занять. За підсумками учасники отримають сертифікат державного зразка та сприяння з працевлаштуванням. Навчання, проживання та харчування безоплатне для всіх учасників.

Долучитися до навчання зможуть українці, яким виповнилося 18 років та які хочуть опанувати нову для себе професію. Програма також покликана створити більше умов для реалізації потенціалу жінок на ринку праці у якомога ширшому спектрі професій, що можуть їх зацікавити.

«Українські жінки перебирають на себе лідерську роль та опановують нові навички. Вони виконують складні завдання на рівні з чоловіками та є запорукою стійкості країни. Ми в Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», разом із нашими партнерами, реалізуємо проекти, що допоможуть сотням жінок віднайти новий шлях професійного розвитку, опанувати нову професію, знайти роботу та продовжувати розвиватися й підтримувати свою країну. Школа операторів будівельної техніки покликана створити можливості для працевлаштування та відновлення економіки», - зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська.

Щоб узяти участь у конкурсі на навчання охочі мають заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/m5kJ4Bi3PGGEDZEF7

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 27 липня 2024 року.

Довідково

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

 

Дата публікації: 
20.06.2024