За минулу добу в області не виявлено жодного випадку інфікування COVID-19

За останню добу лабораторно обстежені 365 осіб, повідомляє ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ», інфікованих не виявлено. Також за добу немає летальних випадків та одужавших.

Усього за час пандемії у Запорізькій області зареєстровано 105 548 лабораторно підтверджених випадків, в т.ч. 5 356 серед дітей (за добу 0) та 5 049 серед медичних працівників (за добу 0). Летальних випадів зареєстровано 2 458,  одужали 102 524 осіб.

Продовжують лікуватись 563 людини, із яких 75 лікуються в стаціонарах, 488 – на дому в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (51), Одеській (39), Тернопільській (32), Вінницькій (24) та Чернівецькій (21) областях, - зазначають у МОЗ.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» цілодобово на бюджетній основі здійснюються лабораторні дослідження на COVID-19 методом ПЛР (полімеразно-ланцюгова реакція) та методом ІФА (імунно-ферментний аналіз). Крім того, лабораторні дослідження на COVID-19 (ПЛР та ІФА) також проводять інші медичні установи та приватні лабораторії.

Звертаємо увагу, що лабораторному обстеженню на COVID-19 безкоштовно підлягають хворі з підозрою на коронавірусну інфекцію, хворі на пневмонії та тяжкі гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), а також хворі з будь-якими симптомами ГРВІ. Тому при появі симптомів ГРВІ зателефонуйте своєму сімейному лікарю, який направить на лабораторне обстеження та призначить відповідне лікування.

Нагадуємо, що найбільш ефективним заходом профілактики є вакцинація. Інші заходи профілактики – дотримання карантинних обмежень, використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та гігієни рук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.08.2021