Юні запорізькі туристи зібрались у польовому таборі для участі у зльоті «Знай, люби, бережи»

Після вимушеного перерви комунальні заклади позашкільної освіти поновлюють «живу» роботу з дітьми і підлітками.

Сьогодні на території Туристичного пляжу на Старому Дніпрі на ХІІІ обласний природничо-краєзнавчий зльот учнівської молоді «Знай, люби, бережи» зібрались юні туристи з усієї Запорізької області. Засновником і організатором зльоту є комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Завітавши до табору юних туристів, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко наголосив на важливості пізнання рідного краю.

-Участь у таких зльотах виховує в вас командний дух, вміння працювати пліч-о-пліч. Саме ці навички знадобляться вам у дорослому житті, де б ви не працювали – чи на виробництві, чи на державній службі, чи в бізнесі, – сказав Володимир Подорожко і подякував наставників і педагогів обласного Центру туризму, які працюють з дітьми і вкладають в них свої душі.

Володимир Подорожко нагородив дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді завідувача відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Дмитра Янущенка, команда якого посіла друге місце у всеукраїнських змаганнях в номінації «Пішохідні походи 3-го ступеня складності», а також третє місце в номінації «Водні походи 3-го ступеня складності» клас «Байдарки».

Впродовж цього уїк-енду учасники заходу поринуть у світ справжнього природничо-краєзнавчого зльоту. На учасників, а це учні 5 – 11-х класів, чекають майстер-класи «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Геологічне краєзнавство», практикум «Туристсько-спортивна підготовка» (скелелізання, паралельні перила, байдарки), а також змагання на природничо-краєзнавчому маршруті, під час якого вони зможуть продемонструвати свої знання та практичні навички. Зокрема, визначення формули лісу, ботанічні, гідрологічні, ґрунтознавчі, геологічні, метеорологічні дослідження та стану лісової рослинності.

Директор комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради Олександр Романчук висловив надію, що під час зльоту «Знай, люби, бережи»  юні туристи перевірять свої компетентності, набуті на заняттях гуртків та під час     краєзнавчих експедицій, а педагоги зможуть виявити обдаровану молодь в питаннях природничого краєзнавства.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
14.05.2021