Як ветерану отримати грошову допомогу від Червоного Хреста: незабаром стартує другий етап програми «е-Ветеран»

Фахівці Міністерства у справах ветеранів України готують до запуску другий етап оформлення заяв від ветеранів з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України – для наступних 15 тисяч заявників.

Нагадаємо, наприкінці лютого було отримано перші 10 тисяч заяв через інформаційний ресурс eveteran.gov.ua. Надалі, за умовами спільного проєкту з Мінветеранів, можливість подачі заяв було тимчасово призупинено задля проведення моніторингу якості надання послуги, завершення процесу виплати коштів на банківські картки заявникам та удосконалення технічних процесів.

За результатами бета-тестування було технічно удосконалено прийняття заяв. Це має значно полегшити реалізацію другого етапу оформлення заяв для наступних 15 тисяч заявників.

Крім того, були враховані й побажання ветеранів і ветеранок, які вже скористатися послугою, щодо функціональних можливостей веб-сторінки eveteran.gov.ua під час подачі заяви.

Про початок другого етапу подачі заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України буде повідомлено на інформаційних ресурсах Мінветеранів.

Тим, хто планує подати заяву, фахівці рекомендують дізнайтесь завчасно про міжнародний номер свого банківського рахунку (IBAN) та оформити електронний цифровий підпис.

У Мінветеранів нагадують, що подача заяви на отримання грошової допомоги – безкоштовна та заповнюється отримувачем самостійно. Крім цього наголошують: не передавайте свої особисті дані третім особам!

Більше про проєкт – за цим посиланням

Джерело: прес-служба Міністерства ветеранів України

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.03.2023