Владислав Куценко: Заборгованість по зарплаті перед лікарями має бути ліквідована до нового року

Стан справ щодо заборгованості з виплатами заробітної плати на підприємствах області розглядався на засіданні обласної комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.  Серед підприємств з найбільшою  заборгованістю  ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ДП «Кремнійполімер», АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат»,  ДП «Радіоприлад» . 

В списку боржників також КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», на якому заборгованість по заробітній платі становить 7 млн. 357 тис. гривень.  Борг виник через  зменшення фінансування з боку НСЗУ,  витрати на утримання структурних підрозділів у Бердянську та Мелітополі та витрати на утримання  5 об’єктів нерухомого майна, які фактично не використовуються.

 -Разом з директором медзакладу Олександром Тищенком ми напрацювали реальний шлях вирішення цієї проблеми, і до нового року заборгованість по зарплаті перед персоналом фтизіопульмонологічного центру повинна бути ліквідована.  Для цього не потрібні додаткові бюджетні кошти – погашення боргу відбудеться за рахунок економії коштів на енергоносіях для підрозділів, що нині знаходяться на окупованій території та низки інших заходів, - наголосив Владислав Куценко.    

За його словами, також напрацьований  реальний план дій, аби в подальшому уникнути виникнення подібної заборгованості.

Відділ комунікацій Запорізької області

 

Дата публікації: 
18.11.2022