Владислав Куценко: «Обласна рада докладатиме зусиль для добудови хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні»

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко разом із депутатами Вячеславом Колесниковим та Наталією Авраменко перевірили, як працює обласна дитяча лікарня в умовах збільшення випадків захворювання на коронавірус.

У Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні працюють 14 стаціонарних відділень. Маленьким пацієнтам тут надають  кваліфіковану медичну допомогу, проводять унікальні операції й піклуються про їх здоров’я. На утримання  медичної установи  в обласному бюджеті  цього року передбачено понад 8,5 млн грн. Крім того, 9 млн грн  заплановані на  потреби  лікарні в обласній Програмі розвитку охорони здоров’я Запорізької області на 2018-2022 роки. Кошти  направлять  на придбання медичного та технологічного обладнання, харчі, ремонтні роботи та  утримання імунологічного відділення.  

Одна  з головних проблем обласної дитячої лікарні, на розв’язання якої  багато років чекають і лікарі, і маленькі пацієнти, -  зведення нового хірургічного корпусу. Орієнтовна вартість такого проєкту становить 408 млн грн. Через відсутність фінансування будівельні роботи наразі  не проводяться. Відновити будівництво обласна клінічна дитяча лікарня планує коштом  Європейського інвестиційного банку в рамках Надзвичайної Кредитної Програми та Програми Офісу Президента з реконструкції обласних дитячих лікарень.Запорізька обласна рада  підтримає цю ініціативу, - заявив заступник голови обласної ради Владислав Куценко:

-Ми повинні вжити всіх необхідних заходів  аби новий корпус хірургічного відділення в обласній дитячій лікарні був добудований. Це необхідно лікарні, це необхідно жителям Запорізької області.

Заступник керівника обласної ради та депутати також відвідали  обласний  дитячий багатопрофільний санаторій, що знаходиться в підпорядкуванні обласної дитячої лікарні. Минулого року будівлю санаторного закладу «законсервували». Владислав Куценко висловив задоволення станом в якому зберігається санаторій та відзначив необхідність прийняття рішення щодо подальшого використання майна санаторію з користю для мешканців Запорізької області. Представники депутатського корпусу відзначили професіоналізм керівництва та медичного персоналу медустанови, а Владислав Куценко звернув увагу директора КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» Юрія Борзенка на необхідність вжити  заходи для запобігання поширенню у лікарні коронавірусної інфекції.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.04.2021