Влада, бізнес і громадськість об’єднують зусилля задля підвищення рівня життя запоріжців і іміджу Запорізької області

Запорізька область має безмежні можливості і ресурси для перетворення їх у конкретні проєкти. І головною рушійною силою цих перетворень могли б стати запоріжці, що працюють у малому та середньому бізнесі. – Такий месседж запропонував до розгляду перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков представникам малого та середнього бізнесу Запороізької області під час First Business Unconference, що пройшла на базі Платформи спільних дій. До обговорення долучився й народний депутат України Муса Магомедов.

Учасники першої антиконференції підтримали ідею про необхідність об’єднання конструктивних сил для формування і просування позитивного іміджу про Запорізьку область. Перш за все, серед самих запоріжців. І, безперечно, в Україні і в світі.

І представники бізнесу, і влади, і громадськості дійшли згоди в тому, що одним з найважливіших інструментів для досягнення цієї мети необхідна увага до просування всього запорізького – товарів, послуг, ідей, традицій.

- Основне завдання на сьогодні – дати «дихати» малому і середньому бізнесу. Бо саме креатив і бажання діяти підприємців є рушійною силою змін в нашому суспільстві. І влада буде надійним партнером бізнесу в питаннях створення умов для розвитку підприємництва і, зрештою, розвитку економіки. Так ми зможемо не тільки зупинити трудову міграцію, а, створюючи нові робочі місця, забезпечити конкурентоспроможність Запорізької області на ринках країни і світу, - зазначив Єгор Семенков.   

Поклавши початок обговорюванню спільних дій, представники влади, бізнесу і громадськості домовились проводити такі unconference на регулярній основі і запропонувати долучатися до них тих, хто небайдужий до майбутнього Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.02.2020