В Запорізькій області новий комісар Запорізького обласного військового комісаріату

Відсьогодні приступив до обов’язків новопризначений комісар Запорізького обласного військового комісаріату Геннадій Яременко. Полковника відрекомендував і представив колегам-військовим, керівникам правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування Командувач військ оперативного командування «Схід» Збройних Сил України генерал-майор Олександр Нестеренко. Він наголосив, що Геннадій Яременко також виконуватиме відповідальні завдання на посаді начальника Запорізького гарнізону і першого заступника штабу територіальної оборони Запорізької області.

Своєю чергою, новопризначений комісар Запорізького обласного військового комісаріату Геннадій Яременко запевнив, що обласна система військових комісаріатів запрацює в новому форматі і наголосив, що готовий до взаємодії.

Від Запорізької обласної ради участь у представленні обласного комісара взяли перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.02.2020