В умовах економії бюджету: Співпраця з благодійними організаціями дозволяє забезпечити ефективну роботу лікарів

Чергову партію витратних матеріалів та обладнання  для альтернативного живлення  й зв’язку отримали лікарі  Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Допомога надійшла від БФ «Разом для України», які постійно підтримують запорізькі заклади охорони здоров’я, а також ГО «Міжнародний альянс братської допомоги».

Напередодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук відвідала КНП «ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  та обговорила з директором підприємства Костянтином Малашенком  головні аспекти в роботі центру в умовах воєнного стану.

Як доповів Костянтин Малашенко, екстрена медицина у Запоріжжі сьогодні працює з подвійним навантаженням  та як завжди злагоджено, з урахуванням вимог часу. Попри складну ситуацію, підприємству вдається модернізуватися й забезпечувати роботу центру в будь-яких умовах, під час відключення світла чи зв’язку. Співпраця  із благодійними фондами – це залучення  додаткових можливостей для роботи підприємства. Зрештою, зменшення навантаження на бюджет дозволяє збільшити фонд заробітної плати для лікарів швидкої допомоги, - зауважив директор КНП.

Олена Юріївна звернула увагу на важливості соціального захисту лікарів й подякувала колективу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за професіоналізм та героїзм, який вони проявляють під час війни, рятуючи людей.

-Ми сьогодні всі працюємо у складних умовах, до яких важко звикнути, бо це графік 24 на 7, постійні стрес та необхідність приймати рішення шкидко й виважено. Та навантаження лікарів завжди на порядок вищий, тим більше для лікарів «швидкої». Обласна рада восьмого скликання ще на початку каденції визначила медицину пріоритетом у роботі обласної влади, війна лише підсилила важливість обраного напрямку, будемо працювати й надалі аби підтримувати, розвивати й залучати  для закладів охорони здоров’я додаткові можливості, - підкреслила Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.05.2023