В обласній раді привітали юних боксерів із Запоріжжя та Оріхова, які прославляють нашу область на престижних змаганнях

Це п’ятеро вихованців запорізького боксерського клубу «Бойові рукавички». Спортсменів та їх тренера Артура Беладзе сьогодні привітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Попри війну діти невтомно тренуються й виборюють нагороди у міжнародних змаганнях. Вона побажала молодим боксерам нових перемог і спортивного запалу аби прославляти Запорізьку область та Україну. Від імені всього депутатського корпусу вона також подякувала тренерам та батькам за підтримку талановитих дітей, а юним спортсменам Олена Жук вручила Почесні грамоти Запорізької обласної ради.

Віктор Білогуб, Іван Бодюл, Ілля та Кіра Нікітіни – з Оріхова, навчаються в школі «Сузір’я», до війни тренувалися у місцевому клубі, але вимушені були виїхати з рідного міста. Сьогодні вони вихованці «Бойових рукавичок». Артур Касьянов – студент другого курсу Класичного приватного університету, майстер спорту, один з кращих молодих боксерів у своїй віковій категорії.

Як зазначив їх тренер, всі діти талановиті й дуже старанні у тренуваннях, вони неодноразово з гордістю підіймали на переможний п’єдестал прапор області та України й неодмінно завоюють для нашої держави ще безліч медалей, прославляючи область та запорізьку боксерську школу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
22.05.2023