В Дніпрорудному напередодні Дня металурга і гірника масштабно відсвяткували професійне свято міста і більшості його містян

Від Запорізької обласної ради дніпрорудненських гірників привітали голова обласної ради Олена Жук і її перша заступниця Людмила Любім.

- Від всієї громади Запорізької області я вітаю усіх працівників Запорізького залізорудного комбінату. Ви на власному прикладі показуєте, якими мають бути професіонали цієї сфери. Майже 5 тисяч мешканців міста щороку видобувають 4,5 млн тон руди та наповнюють не лише місцевий, а й державний бюджет, - зазначила Олена Жук під час свята на стадіоні «Гірник» в Дніпрорудному.

Побажавши рударям завжди залишатися «сталевими» - мати міцне здоров’я та міцну силу духу, трудових успіхів і безаварійної роботи, Олена Жук відзначила найкращих гірників нагородами Запорізької обласної ради.

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім наголосила на спадкоємності поколінь.

- В Дніпрорудному секрети професії гірника передаються із покоління в покоління. Мабуть, саме в цьому – секрет стабільної і ефективної роботи Запорізького залізорудного комбінату і життя всього міста гірників, - зазначила Людмила Любім.

Вдячність ветеранам підприємства передав голова правління, генеральний директор ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» Дмитро Колєсніков. Депутат Запорізької обласної ради, голова профспілкової організації ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» Микола Пастушенко висловив сподівання, що саме показники роботи «ЗЗРК» стануть точкою відліку для відродження гірничодобувної промисловості в Україні. Він побажав своїм колегам безпеки на роботі і благополуччя на відпочинку.  

Крім надзвичайно яскравих виступів місцевих художніх колективів, гірникам подарували концерт гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
17.07.2021