У Запорізькому обласному спортивному ліцеї відбулося свято останнього дзвоника

Позаду - неймовірно важкий та трагічний навчальний рік, який назавжди залишиться у пам’яті цьогорічних випускників. Сьогодні у доросле життя відправилися десятки молодих та перспективних вихованців комунального закладу "Запорізький обласний спортивний ліцей" Запорізької обласної ради. На урочистий захід, присвячений святу останнього дзвоника, завітали депутатка ЗОР Оксана Бугайчук та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА Наталія Власова.

На початку урочистостей пролунав державний гімн та гімн ліцею. Присутні вшанували загиблих на війні в Україні захисників та захисниць хвилиною мовчання.

Після розпочалася святкова частина. Керівництво закладу відзначило грамотами та пам’ятними подарунками вихованців та випускників, які якнайкраще показали себе на міських, обласних та національних спортивних змаганнях. Ліцею є, ким пишатися, адже щорічно учні демонструють високі результати у різних дисциплінах. Деякі вихованці вже мають дорослі спортивні розряди, представляють заклад та Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях і займають призові місця.

Грамотами та подяками відзначили і педагогів, які вкладають сили й душу у виховання переможців та майбутній цвіт нації.

Зі словами привітань до випускників, їхніх батьків та співробітників ліцею звернулася депутатка Запорізької обласної ради Оксана Бугайчук.

-  Вітаю вас із завершенням цього важливого етапу у житті! Ви вже показали себе як гарні сини та доньки нашої країни, тому і надалі крокуйте життям із достойно піднятою головою, бо за вами, за вашими плечима – уся Україна! – відмітила Оксана Василівна.

Своєю чергою представники ліцею передали для захисників України особливий дар – хліб «Все буде Україна». Оксана Бугайчук особисто передасть смаколик нашим військовим.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
01.06.2023