У Запорізькому обласному Центрі молоді створили кіноклуб

Прем’єрний для кіноклубу показ відкрила стрічка  «Сила волі», яка 7 лютого зібрала в залі Центру молоді кілька десятків глядачів.

Стрічка 2016 року виробництва Німеччини, Франції та Канади розказує реальну історію темношкірого атлета Джессі Оуенса, чия неймовірна завзятість привела його на Олімпійські ігри 1936 року в нацистський Берлін. Нелегка історія успіху спортсмена виявилася цікавою, що надихнуло перших глядачів і на роздуми, і на власні перемоги. Ліцензію на перегляд фільму  надала компанія «Артхаус Трафік». ЗОЦМ приєднався до її ініціативи  «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа».

За словами директора Запорізького обласного Центру молоді Інни Скороходової, в центрі сьогодні створено безліч можливостей для всебічного розвитку молоді, кіноклуб – лише один з них.

- У 2019 році партнерами Центру стали Посольство Конфедерації  Швейцарія та компанія «Артхаус Трафік», у співпраці з якими ми проводили Дні Європи в Україні. Мета наших партнерів – популяризація ідей рівності, доброчесності та інших цінностей громадянського суспільства через мистецтво. Для себе ми обрали такий формат співпраці як кіноклуб, де за підтримки «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» ми показуємо сучасне авторське  кіно, яке розкриває проблеми суспільства й розпочинає цікаві дискусії серед молоді, - поділилися Інна Скороходова.

Цікаві кінопокази в Центрі молоді стануть традиційними. Про заплановані заходи можна дізнатися у соціальних мережах з офіційних сторінок ЗОЦМ у Фейсбук, Інстаграм та в Телеграм-каналі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
10.02.2020