У Запорізькій області вітають з професійним святом металургів та гірників

Сьогодні, 16 липня, з нагоди професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – привітання та нагороди отримали фахівці ПрАТ «Дніпроспецсталь».

Під час урочистостей вітали металургів керівники Дніпроспецсталі, обласної та міської влади. Від громади Запорізької області привітала присутніх у святковому залі перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім:

- Шановні дніпроспецсталівці. Хортиця - це душа Запоріжжя, а ви, металурги, - його сталеве серце, сила і воля, надійна опора. Тут працює багато сильним духом людей, бо виплавляти сталь – це важкий і одночасно дивовижний процес. Хочу побажати вам, щоб заводи були завжди попереду прогресу, за будь-якої ситуації підприємство модернізувалося й у вас була робота. Щоб ви працювали на користь України. Щастя вам усім, міцного здоров'я, нехай ваша праця буде вам у радість.

Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня Людмила Любім нагородила підручного сталевара електропечі цеху з виробництва швидкорізальної сталі методом порошкової металургії Леоніда Сорочинського. Почесну грамоту Запорізької обласної ради отримала машиніст крану металургійного виробництва електросталеплавильного цеху № 3 Валентина Макарова.

Також у цей день депутат Запорізької обласної ради, головний спеціаліст з імпорту відділу металобрухту та металовідходів ПРаТ «Дніпроспецсталь» Станіслав Чередніченко був нагороджений медаллю "За розвиток Запорізького краю".

Крім нагород і поздоровлень, традиційно на присутніх чекав святковий концерт.

Довідково: ПрАТ «Дніпроспецсталь» - міжнародна компанія, яка розробляє, виробляє і реалізує продукцію з нержавіючих, інструментальних, швидкорізальних (у тому числі виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних легованих і вуглецевих сталей. Продукція підприємства використовується у виробництві деталей машин і механізмів, різального інструменту для подальшої обробки металів і сплавів, безшовних труб і підшипників. Продукція ПрАТ «Дніпроспецсталь» має попит у понад 60 країнах. Компанія створює широку торговельну мережу на світовому ринку спецсталей, співпрацюючи з партнерами й дистриб'юторами в 15 країнах світу. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
16.07.2021