У Запорізькій області відновлюють міжміські перевезення

Сьогодні відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. 

Протокольним рішенням № 13 від 20.04.2021 визначено, що деякі рішення попередніх засідань комісії від 12.04.2021 та 15.04.2021 щодо заборони здійснення перевезень на міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування втрачають чинність, тож з 21 квітня перевезення пасажирів на приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні можливі виключно з дотриманням обмеження за кількістю сидячих місць в автобусі. 

Нагадаємо, раніше дозволялося виконувати міжміські перевезення лише протяжністю до 50 км.  Із завтрашнього дня планується відновити рух міжміського транспорту до Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Бердянська та Полог. Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації доручено провести роботу з перевізниками щодо дотримання протиепідемічних заходів та своєчасної санітарної обробки транспортних засобів.

Запорізька область все ще залишається у «червоній» зоні, тому здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних обмежень на території регіону будуть здійснювати Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, військові частини Національної гвардії України, які дислокуються на території області, у тому числі у складі спільних мобільних груп.

Також варто зазначити, що на контролі у Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області залишаються заклади дошкільної освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринки, заклади, що надають послуги з розміщення, об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Важливим рішенням комісії є ще й доручення Департаменту культури, туризму національностей та релігій облдержадміністрації організувати проведення наради з представниками релігійних конфесій щодо порядку проведення святкових релігійних обрядів в умовах  карантинних обмежень.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.04.2021