У Запорізькій обласній раді вітали призера Чемпіонату Європи з важкої атлетики Дмитра Вороновського

Завдяки вихованцю обласної ДЮСШ ім. Л. І. Жаботинського та обласної ШВСМ скарбниця нагород запорізьких спортсменів у квітні 2021 року поповнилася бронзою Чемпіонату Європи.

Дмитро Вороновський – майстер спорту України з важкої атлетики міжнародного класу та бронзовий призер Чемпіонату Європи-2021 у сумі двоборства та у поштовху.  Він вихованець заслуженого тренера України Олександра Слободянюка, обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з важкої атлетики ім. Л. І. Жаботинського та обласної школи вищої спортивної майстерності.

Як наголосив Дмитро Вороновський, своєю перемогою він завдячує, перш за все, своєму тренеру – Олександру Олександровичу Слободянюку, який багато років був поряд і навчив його по-справжньому працювати. Також він особливо подякував заслуженому тренеру Анатолію Орлову та колективам рідних спортивних шкіл.

Сьогодні спортсмена та команду, завдяки яким скарбниця нагород спортсменів Запорізької області поповнилася медалями високого ґатунку, вітали в Запорізькій обласній раді. Грамоти обласної ради Дмитру Вороновському, Олександру Слободянюку,  колективам «Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики ім. Л. І. Жаботинського» та «Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності» вручив заступник голови облради Геннадій Фукс.

-Ми розуміємо, що ваше досягнення – це результат колосальної праці. Вашої особистої, тренера та колективам, які багато років забезпечували підготовчий процес. Тому сьогодні я хочу від себе особисто та від обласної влади подякувати усім причетним до цієї перемоги та побажати нових перемог на самих високих рівнях, – зазначив, вітаючи спортсменів, заступник голови обласної ради Геннадій Фукс.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
22.04.2021