У Запоріжжі відзначили людей, для яких захист дітей – це справа життя та професія

Захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей відбувся у Запорізькій обласній філармонії.

Головними гостями заходу стали діти, які потребують особливої уваги та захисту. Адже це сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків сімейного типу, діти військовослужбовців. Під час широкомасштабної війни вони зазнали ще одного випробування – евакуацію. Це переселенці з тимчасово окупованих територій та районів бойових дій, для яких Запоріжжя стало другою домівкою.

Для цих дітей артисти Запорізької обласної філармонії підготували спеціальну шоу-програму «Friends day», аби подарувати їм у розпал війни неоціненні хвилини радості та безтурботності.

Наразі долями цих дітей опікуються дорослі, для яких відповідальність з початком війни примножилася. Адже довелося організовувати евакуацію, знаходити прихисток, можливості влаштування на новому місті, забезпечувати життя в екстремальних умовах війни. Це прийомні батьки, опікуни, соціальні працівники, представники Служби дітей.

Під час офіційної частини заходу дітей та дорослих привітали представники обласної влади – голова Запорізької обласної ради Олена Жук, голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко, депутат Запорізької обласної ради Оксана Бугайчук, начальник Служби у справах дітей ЗОДА Антоніна Матвєєва.

– Діти – це найголовніше, що у нас є. Ми завжди будемо вас захищати, завжди будемо насторожі в найкращому періоді вашого життя. Ми вас любимо, а особливі слова вдячності хочу сказати дорослим, які сьогодні поряд з вами, які захищають вас за покликом серця, які боронять нашу країну задля майбутнього, – зазначила у вітальному слові Олена Жук.

– Сьогодні в Міжнародний день захисту дітей вся спільнота міжнародного рівня привертає увагу до захисту дітей. Ми зі свого боку як батьки, як депутати бажаємо, щоб наші діти були здорові, щоб обов’язково у них все налагодилось і щоб наша Україна перемогла, – наголосила Оксана Бугайчук.

Дорослі, що опікуються долями дітей, отримали відзнаки від обласної влади, а діти дарунки.

Зазначимо, що обласні заходи з нагоди Дня захисту дітей відбуватимуться з 1 червня до 10 червня в Запорізькій обласній філармонії та Запорізькому державному цирку. Всього у заходах з нагоди цієї дати візьмуть участь понад 3000 дітей, які наразі проживають у Запоріжжі та у містах, селах та селищах Запорізького району.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
01.06.2023