У Запоріжжі розпочав роботу Промисловий Форум-2021

В урочистому відкритті Форуму взяв участь заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс.

Запорізький Промисловий Форум-2021 стартував сьогодні, 18 травня, у «Козак Палаці». Його організатор – Запорізька торгово-промислова палата. Традиційно на Форумі презентують свої надбання та сучасні розробки підприємства у галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень. Цього року Промисловий Форум зібрав  близько 100 учасників, що представляють понад 300 торговельних марок.

Представили свої розробки, проєкти, обладнання і учасники запорізького кластера «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування»: заводи «Кранкомплект», «Перетворювач», компанії «Тріада ЛТД», «Електротехмаш», «Ролл Гранд», ПМВКП «Ассоль», «Будкомплект» та інш.

В урочистому відкритті Промислового Форуму-2021 взяли участь представники запорізької влади та бізнесу. Організаторів, учасників та гостей привітав заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс.

-Символічно, що цей Форум проводиться у «Козак Палаці» – експозиційному серці міста Запоріжжя. Цей майданчик стимулює розвиток економічних та промислових відношень. Розвиток промисловості є одним з основоположних секторів економіки країни та Запорізької області. Завдання влади створити систему економічних свобод для підприємств та сприятливий клімат для роботи. На жаль, в цьому напрямку ще дуже багато роботи. А такі заходи, як Промисловий форум, вони працюють на посилення кооперації підприємств та галузей, зміцнення ділових зв’язків та покращення інвестиційного клімату регіону, – зазначив Геннадій Фукс.

Під час Форуму відбувається і потужна програма науково-практичних конференцій. Сьогодні ділову програму відкрив круглий стіл «Стан та перспективи розвитку інноваційної екосистеми промисловості Запорізького регіону». Також учасників і відвідувачів форуму чекають численні семінари, презентації та майстер-класи.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.05.2021