У селі Таврійське Якимівської селищної ради відзначили піввіковий ювілей школи

Новий навчальний рік учні та вчителі школи-ювіляра розпочали з урочистого відкриття футбольного поля зі штучним покриттям.

Із  50-ти річчям освітянську родину  від обласного депутатського корпусу привітала перший заступник голови обласної ради Людмила Любім, яка цього дня перебувала в Якимівці із робочою поїздкою й відвідала урочистості до Дня знань у с.Таврійське. Вона побажала школі процвітання та довгих років успіху, а учням – гордості за рідну школу й свою громаду.

Людмила Любім також відвідала НВК «Якимівська гімназія». Після реформування й об’єднання двох навчальних закладів, школа стала найбільшою за чисельністю школою Якимівської селищної ради. В новому навчальному році тут здобуватимуть знання 1012 учнів, в тому числі п’ять паралельних перших класів та чотири  п’яті класи. Навчальний заклад посів сьоме місце в обласному рейтингу усіх середніх навчальних закладів, - розказав голова Якимівської селищної ради Олександр Правосуд.

Вітаючи школярів, одинадцятикласників – цьогорічних випускників, їхніх батьків і вчителів  Людмила Любім зазначила:

- Щиро усіх вітаю з першим дзвоником. Бажаю першокласникам – відчути задоволення від навчання, вчителям – гордості за своїх дітей, усім учням – пишатися вашим закладом, а випускникам – пройти цей рік та навчитися бути самостійними, адже скоро перед вами відкриється цілий світ і ви вступите у доросле життя.

Людмила Любім також поспілкувалася із педагогами та головою селищної ради й обговорила нагальні питання розвитку освітньої галузі на території.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.09.2021