У перші вересневі вихідні на мешканців Запорізької області чекатиме великий ярмарок «MADE IN ZP»

Фестиваль-ярмарок відбудеться у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021.

«MADE IN ZP» – це фестиваль брендів насамперед саме Запорізького регіону. Ідея проведення такого масштабного заходу виникла з метою популяризації місцевих виробників товарів і послуг, а також підвищення впізнаваності та споживання їх продукції серед мешканців та гостей області.

Захід заплановано на 4-5 вересня з 10.00 до 20.00 годин. Відбуватиметься він з нагоди Дня підприємця України у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» (м. Запоріжжя, вул. Глісерна, 1).

Під час фестивалю планується організація 4 локацій:

«виставкова зона»;

«маркет зона»;

«фуд корт»;

«зона розваг».

Вже підтвердили участь у фестивалі понад 50 представників запорізької бізнес-спільноти, які представлять продукцію власного виробництва: продукти харчування, товари легкої промисловості та  послуги.

Підприємці охочі взяти участь у ярмарку все ще мають таку можливість. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/tQiazcW.

Важливою умовою участі для підприємців є обов’язкова реєстрація як платника податків згідно з чинним законодавством та бути платником податків на території Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
28.08.2021