У Мелітополі відкрили сучасний адміністративний центр у форматі прозорого офісу

Відкриття нового ЦНАПу у місті дозволить не лише підвищити якість послуг для населення, але й суттєво збільшити їх кількість.

Новий адміністративний центр у форматі прозорого офісу з’явився у Мелітополі на вулиці Чернишевського. Це сучасна будівля, в якій розташувалися й інші служби міської влади. Таким чином, в одному місці зосередилися основні міські служби, які можуть надавати адміністративні послуги жителям міста. 

Будівництво нового ЦНАПу у Мелітополі стало можливим завдяки об’єднанню зусиль представників різних гілок влади та залученню фінансування з декількох джерел. Зокрема, Мелітопольська міська рада стала учасником третього раунду відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Це дозволило провести навчання персоналу, підвищити його кваліфікацію, отримати рекомендації щодо розв’язання організаційно-правових питань тощо. Також були виділені кошти на забезпечення віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням тощо. 

Завдяки ініціативі Мелітопольської міської ради була отримана субвенція з державного бюджету на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування ЦНАП, у тому числі послуг соціального характеру, у форматі «Прозорий офіс» у розмірі 9,4 млн грн. Частину коштів залучили з міського бюджету. 

У відкритті нового ЦНАПу сьогодні взяв участь народний депутат Сергій Мінько, Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова, представники міської та обласної влади, зокрема заступник голови обласної ради Геннадій Фукс. 

-Дуже важливо, що наша держава працює над створенням комфортних умов для людей і працює над тим, щоб послуги були якісними, прозорими, зрозумілими і доступними. Така кількість послуг, які є у вашому ЦНАПі – 230 послуг – для Мелітополя це дуже високий рівень і я радий, що Мелітополь крок за кроком кожен місяць показує приклад для всіх населених пунктів і міст Запорізької області у побудові комфортного та якісного життя для кожної людини. І окремо хочу сказати, що бізнес Запорізької області, Мелітополя робить ще один крок до того, щоб його діяльність була максимально комфортною, – зазначив у вітальному слові заступник голови обласної ради Геннадій Фукс.

-Відкриття сьогодні цього прозорого офісу надає приклад бути прозорим у всьому. У своїх діях, мріях, вчинках. І наміри збільшити кількість послуг у два рази – це амбітна мета для сильних людей. Коли держава разом з містом об’єднала наміри, об’єднала кошти і всі зусилля, будуються такі перспективні міста та такі сучасні офіси, – зазначила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Лише у першому кварталі 2021 року ЦНАП у Мелітополі надав майже 11 тисяч адміністративних послуг. Як запевняють представники міської влади, з відкриттям нового приміщення для ЦНАПу покращиться не лише якість послуг для населення, а й суттєво збільшиться їх кількість. Частину послуг планується осучаснити з допомогою  використання електронних реєстрів. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
23.04.2021