У Мелітополі до нового навчального року відкрилася оновлена школа сучасного взірця

Школа №15 у Мелітополі розпочала нове життя після повної реконструкції.Тепер тут у сучасних та комфортних умовах діти можуть не лише навчатися, а й з користю для здоров’я проводити вільний час, займатися спортом та творчістю.

Капітальний ремонт школи №15 у Мелітополі розпочався у 2020 році. До фінансування робіт були залучені кошти Європейського інвестиційного банку, державного та міського бюджетів. Загальна вартість проєкту  склала понад 67 млн грн.

У стислі строки школа була повністю реконструйована. Тепер це навчальний заклад сучасного взірця, в якому все детально прораховано з врахуванням потреб дітей та вчителів: від сучасного яскравого дизайну фасаду та внутрішніх приміщень до нової системи вентиляції повітря, яка допомагає оновлювати повітря у класах, не втрачаючи тепло. 

Повністю оновлено спортивну залу та шкільну їдальню. Нова актова зала швидко трансформується. Тепер тут можна проводити як урочисті заходи, так і неформальні.

В навчальних класах встановлено нові сучасні меблі – комфортні та ергономічні. Для наймолодших школярів організували окрему зону, де можна відпочити та погратися.

Облаштовано не лише приміщення школи, але й територію навколо. Встановлено спортивні майданчики, відбудовано футбольне поле, створені бігові доріжки зі спеціальним покриттям. Облаштовано зони, де можна проводити уроки просто неба. Головна мета – зробити так, аби діти більше часу проводили на свіжому повітрі, укріплювали здоров’я та цікаво з користю проводили дозвілля.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття  школи після реконструкції. У святі взяли участь народний депутат Сергій Мінько, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, заступник голови облради Геннадій Фукс, представники обласної, районної та міської влади.

-Школа – це місце, де виховується наше майбутнє. Від того, якою буде ця школа, залежить не тільки доля тисяч дітей. Від цього залежить, як в цілому буде жити наша країна і ми всі в майбутньому. І сьогодні я дивлюся на цю оновлену школу і думаю про наше майбутнє з оптимізмом. Це гідна школа, в якій будуть виховуватися і навчатися гідні люди. Хочу подякувати всій мелітопольській громаді та її керівникам за цей прекрасний проєкт, яким може пишатися вся область. Сподіваюсь, що ця школа не залишиться зразково-показовою і унікальною, бо дуже хочеться і до цього треба прагнути, щоб такими були навчальні заклади по всій області. Це прекрасна мета, заради якої варто працювати всім - представникам влади, громади, кожному з нас, - наголосив у вітальному слові Геннадій Фукс.

Також з Днем знань Геннадій Фукс сьогодні привітав колектив Таврійського державного агротехнологічного університету, який очолює депутат Запорізької обласної ради Володимир Кюрчев.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
01.09.2021