У Бердянському районі завершується будівництво нового приміщення школи у с. Банівка

Цього року із бюджету області на цей об’єкт виділено 2,8 млн грн.

Заступник голови запорізької обласної ради Геннадій Фукс с робочою поїздкою відвідав громади Мелітопольського та Бердянського районів та ознайомився з  об’єктами, що мають важливе  значення для розвитку територій.

У Мелітополі Геннадій Фукс взяв участь у відкритті нового адміністративного центру у форматі прозорий офіс. Оновлений ЦНАП відповідає усім сучасним стандартам. Планується, що вже найближчим часом він буде надавати майже 500 адміністративних послуг, що у 2 рази більше, ніж сьогодні.

У Бердянську заступник голови облради зустрівся з керівництвом міста та області й обговорив питання співробітництва місцевої влади з депутатським корпусом Запорізької обласної ради.

У Приморський територіальній громаді Геннадій Фукс відвідав с. Банівка, де тривають роботи з будівництва нового приміщення для сільської школи. У виїзній нараді щодо реалізації цього проєкту взяв участь народний депутат Сергій Мінько, депутати Запорізької обласної ради Олег Ніколенко, Олег Каліман,  Алевтина Лепетченко, Аскад Ашурбеков, Ірина Лєх, голова Приморської міської ради Олександр Кошелевич.

Як розповів депутат обласної ради Олег Ніколенко, це надзвичайно важливий  для  Банівки проєкт. Адже будівництво розпочалося ще у 2018 році. Через недостатнє фінансування воно затягнулося. Весь цей час учні та педагоги чекають на нову школу. Наразі будівництво вийшло на фінальну стадію.

Цього року за підтримки депутатського корпусу облради на роботи з реконструкції приміщення нової школи у Банівці з обласного бюджету виділено 2,8 млн грн. Як наголосив Геннадій Фукс, ці кошти необхідно розподілити максимально ефективно, аби нарешті здати об’єкт в експлуатацію та відкрити нову комфортну школу для дітей Приморської тергромади.

-Поїздки у громади області – ефективний інструмент для налагодження зв’язків з місцевою владою. Вони дають можливість отримати актуальну інформацію про життя громад. Оперативно дізнатися про проблеми, які потребують втручання представників обласної та центральної влади. І що дуже важливо – контролювати хід реалізації проєктів, які фінансуються з обласного бюджету, – підсумував результати робочої поїздки заступник голови облради Геннадій Фукс.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.04.2021