Тридцять перша позачергова сесія шостого скликання

Дата сесiї: 
31.01.2014
0
Результати поіменного голосування пофракційно
1
1. Про затвердження п.1 розпоряджень голови обласної ради щодо звільнення керівників комунальних закладів та установ, що є об’єктами спільної власності територіальних громад області.
2
2. Про призначення генерального директора комунального сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради.
3
3. Про призначення директора комунального підприємства «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради.
4
4. Про призначення генерального директора комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради.
5
5. Про призначення директора комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара» Запорізької обласної ради.
6
6. Про звіт облдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2013 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2014 рік.
7
7. Про Перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2014 році.
8
8. Про внесення змін та доповнень до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2016 року, затвердженої рішенням обласної ради від 27.09.2011 № 4, зі змінами та доповненнями.
9
9. Про Програму розвитку дорожнього господарства Запорізької області на 2014 рік.
10
10. Про внесення змін до Регіональної програми розвитку охорони здоров’я Запорізької області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.12.2012 № 10 (зі змінами та доповненнями).
11
11. Про обласний бюджет на 2014 рік.
12
12. Про надання згоди на передачу завершеного будівництвом об’єкта соціальної інфраструктури.
13
13. Про надання згоди комунальному підприємству «Облводоканал» Запорізької обласної ради на передачу в іпотеку нерухомого майна, яке обліковується на його балансі, та передачу в заставу майнових прав за договорами про надання послуг з водопостачання та про надання послуг з централізованого постачання холодної води.
14
14. Про коригування тарифів на виробництво теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води комунальному підприємству "Соцкомуненергія" Запорізької обласної ради.