Токмацький підрозділ обласного центру служби крові продовжить працювати

Депутати обласної ради не бачать підстав для закриття цієї медичної установи.

Під час робочої поїздки до міста Токмак заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко разом з головою постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Вячеславом Колесниковим та депутатом Валерією Матвієнко ознайомились з роботою токмацького структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства «Запорізький обласний центр служби крові». Медзаклад надає медичні послуги щодо комплектування, обстеження, обліку донорських кадрів, заготівлі, перероблення  донорської крові, виготовлення з неї компонентів та стандартних сироваток. На сьогодні, в медичному закладі, що обслуговує жителів міст Токмак, Молочанськ та кількох десятків навколишніх селищ, працює 46 співробітників.

Керівництво КНП «Запорізький обласний центр служби крові», до складу якого входить токмацьке відділення, запропонувало реорганізувати медустанову шляхом закриття відділення, як такого, що не має перспектив розвитку. Проте, ознайомившись з роботою підрозділу та поспілкувавшись з трудовим колективом, депутати дійшли іншого висновку.

 - Токмацьке відділення здатне приймати донорів і виконувати всі статутні завдання, що поставлені перед службою крові. Воно оснащене всім необхідним медичним обладнанням, в тому числі устаткуванням, аналогів якому немає в інших відділеннях Запорізької області. Тож, на сьогодні є всі підстави стверджувати, що підрозділ повинен працювати й надалі. Розмови про закриття або скорочення медперсоналу безпідставні, адже відділення має всі перспективи розвитку, - зазначив Владислав Куценко.
На його переконання, в умовах пандемії, обласна влада повинна боротись за кожну медичну одиницю і не має права допускати необґрунтованих скорочень медперсоналу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.08.2021