Територія Запорізької області стане більш зеленою – майбутньої суботи планується висадка великої кількості саджанців

Відповідний Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписано сьогодні між Запорізькою обласною радою і благодійним фондом «Соціальні ініціативи бізнесу».

- Завдяки нашим давнім партнерам – промисловим підприємствам, які вже давно займаються озелененням парків і дворів, і новим друзям – благодійному фонду «Соціальні ініціативи бізнесу» та іншим соціально відповідальним бізнесом ми залучаємо ресурси для озеленення території області, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук, акцентуючи увагу на важливості проєкту.

Як розповів генеральний директор HD-group, голова наглядової ради благодійної організації «Благодійного фонду «Соціальні ініціативи бізнесу», координатор Всесвітнього проєкту «Озеленення планети» Борис Шестопалов, за результатами минулорічної акції по всій країні за добу було висаджено 1,8 млн дерев. Запорізька область збагатилась на 85 тисяч саджанців. Обидві події стали рекордом. Цього року організатори не збираються опускати планку. Розраховують, що навіть в умовах карантину вдасться реалізувати плани і організувати якщо не колективні, то принаймні індивідуальні висадки дерев.

Участь у цьогорічній акції, запланованій на 10 квітня, планує взяти голова Запорізької обласної ради Олена Жук та її заступники. Всі заходи проводитимуться із дотриманням карантинних обмежень.

Передбачається висадка дерев, які рекомендовані екологами для нашого клімату, – кленів, лип, хвойних. Адже саме ці дерева добре приживаються в нашому регіоні. Не обійдеться і без екзотики. За словами Бориса Шестопалова, на деяких локаціях планують висаджувати сакури і цікаві ялицеві дерева. Це передбачено логікою локацій.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім запропонувала активніше долучати до озеленення територій об’єднані територіальні громади.

Як розповіла директор благодійної організації «Благодійного фонду «Соціальні ініціативи бізнесу» Світлана Ванюхіна, до акції можуть долучитися всі бажаючі – і представники громадських організацій, і окремі фізичні особи. Для цього достатньо зареєструватись на порталі «Соціальні ініціативи бізнесу».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

   

 

Дата публікації: 
07.04.2021