Силами благодійників Запорізька область озеленюється та зберігає красу у творах митців

«Озеленення планети» та «Хортиця крізь віки» – одні з головних проєктів, що реалізуються в Запорізькій області за підтримки БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу». 

Сьогодні представники благодійного фонду «Соціальні ініціативи бізнесу» організували особливу зустріч партнерів, представників громадських організацій та влади. Від імені обласної ради учасників заходу привітав заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс. 

Зустріч була присвячена річниці фонду та результатам проєктів, які благодійникам вдалося реалізувати за рік роботи. 

Фонд працює у декількох напрямках: екологічному, соціальному, культурному, спортивному. Як зазначила директорка фонду Світлана Ванюхіна, бюджет підтримки «Соціальних ініціатив бізнесу» сягнув понад 2 млн грн, що дало можливість реалізувати низку важливих благодійних проєктів. Серед наймасштабніших – «Озеленення планети-2021» та «Хортиця крізь віки». 

Цього року в межах проєкту «Озеленення планети» у Запоріжжі та області було висаджено 27 800 дерев. За словами генерального директора HD-group, голови наглядової ради благодійної організації БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» Бориса Шестопалова логічним продовженням цього проєкту має стати створення нових розплідників дерев, в яких будуть вирощуватися саджанці для наступних етапів озеленення. 

Серед знакових для фонду проєктів також арт-захід, пленер «Хортиця крізь віки». Щороку він збирає художників, фотографів, керамістів та інших майстрів не лише з України, а й з усього світу. Ексклюзивний каталог робіт видатних митців світу, які зберегли красу Хортиці та Запорізького краю у своїх творах, також було представлено сьогодні під час заходу. 

Зазначимо, що цього року між Запорізькою обласною радою та БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» було підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння, який  окреслює основні напрямки спільної роботи обласної влади та благодійників. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
24.05.2021