Спільнота економічного факультету ЗНУ відзначає 30-річчя з дня його створення

На урочистостях з нагоди цієї події в залі театру ім. Магара зібрались ветерани факультету, нинішні викладачі і студенти різних років.

Як зазначив ректор ЗНУ, депутат Запорізької обласної ради Микола Фролов, факультет з року в рік покращує свої показники в навчанні і в науковій діяльності. Вступна кампанія цього року підтвердила високий статус і успішність факультету.

Від Запорізької обласної ради викладачів і студентів привітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Зазначивши, що знає багатьох викладачів факультету особисто і добре пам’ятає їхню науку ще зі студентських часів, Олена Жук побажала  факультету рухатись в ногу зі змінами, відповідати вимогам часу і, прогнозуючи майбутнє, готувати якісних фахівців в галузі економіки. Легендарним викладачам і молодим науковцям Олена Жук вручила відзнаки Запорізької обласної ради, в тому числі, орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня декану економічного факультету, професору кафедри фінансів, банківської справи та страхування Запорізького національного університету Аллі Череп.

Як зауважила Алла Череп, економічний факультет ЗНУ визнаний не тільки в Україні, а й за її межами. Адже на факультеті готують висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних в різних галузях економіки. Особливо пишаються на факультеті тим, що всі його випускники працевлаштовані і успішні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

   

 

Дата публікації: 
17.09.2021