Сорок п’ята позачергова сесія шостого скликання

Дата сесiї: 
27.08.2015
0
Результати поіменного голосування пофракційно
1
Про утворення Преображенської сільської територіальної громади Оріхівського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Преображенської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Преображенського сільського голови
2
Про утворення Берестівської сільської територіальної громади Бердянського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Берестівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Берестівського сільського голови.
3
Про утворення Веселівської селищної територіальної громади Веселівського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Веселівської селищної ради об’єднаної територіальної громади та Веселівського селищного голови.
4
Про утворення Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Куйбишевського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Комиш-Зорянської селищної ради об’єднаної територіальної громади та Комиш-Зорянського селищного голови.
5
Про утворення Смирновської сільської територіальної громади Куйбишевського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Смирновської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Смирновського сільського голови.
6
Про утворення Чапаєвської сільської територіальної громади Пологівського району Запорізької області та призначення перших місцевих виборів депутатів Чапаєвської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Чапаєвського сільського голови.