Сьогодні в Україні відзначають День Соборності

З нагоди пам’ятної історичної події - підписання Акту Злуки про возз'єднання українських земель 22 січня 1919 року, у Запоріжжі відбувся урочистий мітинг.

У заході взяла участь голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Учасники згадали історичні деталі знакових подій в історії боротьби за незалежність Української держави, хвилиною мовчання вшанували пам‘ять героїв, які в різні часи положили життя за єдність та цілісність країни, та поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

На шляху до  незалежності держави українці долали безліч випробувань. Сьогодні нам вкотре доводиться зі зброєю в руках відстоювати своє одвічне право на власну історію, державу, право на вільний вибір та розвиток.

-День Соборності, як і День Незалежності, є дуже важливим святом для України,- переконана Олена Жук.- Він об’єднує усі регіони країни, даруючи відчуття спільного. Ми – одна велика команда, ми нація, ми сильні разом. Вірю, що вже скоро настане той день, коли ми зможемо створити один величезний ланцюг єднання з Бердянськом та Приморськом, Мелітополем та Енергодаром, Пологами та Василівкою й рештою міст і селищ нашої великої країни. Ціна соборності України – дуже висока та українці сьогодні єдині як ніколи у нашій спільній боротьбі  заради Перемоги!

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
22.01.2023