Профільна комісія ініціює перевірку Веселівського психоневрологічного інтернату

На засіданні комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації депутати розглянули проєкти рішень, які виноситимуться на сесію обласної ради, а також низку профільних питань.

Зокрема, комісія підтримала рішення щодо будівництва 128 спортивних майданчиків на території Запорізької області в рамках Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017-2021 роки. Вартість кожного майданчика становить 480 тис. грн. Будівництво здійснюватиметься на умовах співфінансування. Комісія запропонувала розглянути можливість передачі відповідальності за фінансову частину на місця – територіальним громадам, районам, містам.

- Ми не повинні допускати повторення ситуації з дитячим оздоровленням, коли через оскарження тендеру та суди діти з усієї області й досі не мають можливості отримати повноцінний літній оздоровчий відпочинок. Тож, аби не перетворити будівництво спортивних майданчиків на черговий довготривалий проєкт, ефективнішим буде спрямувати кошти на їх будівництво безпосередньо територіям, які й визначатимуться, хто і на яких умовах зводитиме спортмайданчики, - наголосив голова комісії Вячеслав Колесников.     

Комісія також розглянула лист департаменту стратегічних розслідувань обласного управління Національної поліції щодо порушень, пов’язаних з корупцією з боку керівництва КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат». Члени комісії ініціювала перевірку цієї комунальної установи.

Крім того, депутати запропонували винести на пленарне засідання обласної ради питання щодо використання коштів депутатського фонду. Зокрема, пропонується частину коштів спрямовувати на вирішення екологічних питань, зокрема на проведення природоохоронних заходів, а саме – висадку дерев, зариблення річок, в тому числі й малих.

Всього на засіданні комісії було розглянуто близько 100 питань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
22.07.2021