Представникам громад та бізнесу у Запорізькій області розповіли про можливості приватизації та оренди державного майна

В обласній раді відбувся семінар «Прозора приватизація та оренда державного майна: можливості для бізнесу та громади».

Організатор семінару «Прозора приватизація та оренда державного майна: можливості для бізнесу та громади» -  Фонд державного майна України у Запорізькій області. За підтримки обласної Агенції регіонального розвитку до обговорення запросили  представників влади, бізнес-спільноти, територіальних громад. Участь у заході взяв заступник голови обласної ради Геннадій Фукс та депутати Запорізької обласної ради.

Як зазначила Владислава Панасенко, начальниця Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, головна мета заходу – надати максимально повну інформацію про усі деталі приватизації та оренди держмайна, аби звести корупційні ризики до мінімуму.

-Наша основна мета – подолати корупцію. Для цього необхідно спростити доступ до інформації. Щоб усі процеси відбувалися прозоро, доступно, без корупції. Маємо надавати максимально повну та достовірну інформацію про об’єкти, що можна купити або орендувати. Кожен має розуміти, що може стати інвестором, – зазначила Владислава Панасенко.

Пошук ефективних власників державного майна має бути процесом, в якому зацікавлені усі – і держава, і бізнес, і громади. В цьому переконаний заступник голови обласної ради Геннадій Фукс.

-Завдання держави – бути ефективним власником і забезпечити свою ефективність за рахунок швидкості своїх рішень, аби мати можливість конкурувати, а також за рахунок відкритості і прозорості цих процесів. Добре, що є такий діалог між ФДМ, бізнесом і громадами. Це нові можливості для всіх. Головне – це інвестиційний клімат та нові можливості розвитку для територій. Це дуже важливе питання, його необхідно вирішувати, рухатися назустріч одне одному та обговорювати в діалозі проблематику, що виникає, – наголосив Геннадій Фукс.

Представники ФДМ у Запорізькій області розповіли учасникам семінару про можливості, які дають прозора приватизація та оренда для розвитку бізнесу й громад. Слухачі отримали фахові рекомендації про те, як ініціювати приватизацію та оренду об’єкта, який зацікавив. До їх уваги також була інформація про потенційні об’єкти приватизації та оренди. Спікери семінару відповіли на всі питання, що виникли у запрошених.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
31.08.2021