Представниці прекрасної статі отримали визнання кожна у своїй сфері діяльності

Уже 20 років поспіль у Запорізькій області проходить конкурс «Господиня свого краю». Цього року нагородження жінок-переможниць присвятили Дню матері.

У конкурсі «Господиня свого краю -2021»  взяли участь 148 жінок,  які працюють у 16-ти різних галузяхі - господарській, соціальній, суспільно-політичній, бізнесовій, освітній, медичній, культурній, спортивній, військовій, судовій, правоохоронній, волонтерській, громадській і т. д.

За результатами засідання конкурсної комісії переможницями стали 48 жінок, одна з них -  т.в.о. директора-художнього керівника КЗ «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» Запорізької обласної ради Ірина Редько.

-Дуже приємно, що молодих керівників підтримує обласна влада. Це дійсно значуща нагорода. Колектив нашого театру дуже пишається подібними відзнаками, адже це заслуга кожного з нас. І тим паче дипломи в цьому конкурсі вже отримували мої колеги, - поділилася своїми враженнями лауреатка номінації «Жінка -  працівник культури та мистецтва».

Під час офіційної частини привітав присутніх жінок керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Він подякував їм за виховання дітей, за щоденну мотивацію, за натхнення на нові звершення:

-Від імені керівництва облради, депутатського корпусу та виконавчого апарату вітаю вас зі святом та перемогою у цьому визначному для нашої області конкурсі. Кохайте і будьте коханими, будьте щасливими і радійте кожному дню, адже він є неповторним, як і усе життя, - зазначив він і вручив дипломи та квіти.

Наприкінці заходу начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чернігівської селищної ради Людмила Самура поділилася своєю думкою про конкурс і відзначила, що ця перемога для неї стала неочікуваною та дуже приємною, адже насправді – це визнання її досягнень, професійних звершень і щоденних старань під час роботи в органах місцевого самоврядування.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.05.2021