Поділись кров’ю – врятуй життя: голова Запорізької облради вчергове стала донором

Щоденно пацієнти Запорізької обласної клінічної лікарні мають потребу у крові, тому кожен, хто не має протипоказань, може зробити добру справу та врятувати життя іншим людям.

На сьогодні потреба в донорській крові та компонентах на її основі є втричі більшою, ніж у мирний час, адже від терористичних дій російської армії страждають і військові, і цивільні люди. Вкрай важливо мати достатній запас, щоб у разі необхідності вчасно та у повному обсязі надати допомогу хворим або постраждалим людям.

-  Ми робимо усе, щоб наблизити перемогу. Здача крові – це проста, але надзвичайно важлива дія, яку може виконати практично кожен. Якщо можете – робіть! Бо саме від вас може залежати життя та здоров’я іншої людини, – прокоментувала Олена Жук, коли долучилася до здачі крові в обласній клінічній лікарні.

Донором крові став і головний лікар ЗОКЛ Ігор Шишка.

Поповнити ряди донорів може кожен охочий громадянин віком від 18 років та вагою не менше 50 кг. Здавати кров можуть як українці, так і іноземці, які мають постійну посвідку на проживання в Україні.

Запорізька обласна лікарня нагадує, що для донації ви можете записатися на зручний для вас час:

-зателефонувати за номерами (068) 812-97-76, (066) 146-03-17

-залишити повідомлення на нашій сторінці у Фейсбуці;

-скористатися чат-ботом на zokb.org.ua.

або прийти особисто за адресою: вул. Оріхівське шосе, 10 (головний корпус, 8 поверх, відділення клінічної та виробничої трансфузіології).

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
02.06.2023