Під гаслом «Бібліотека в Інтернеті – простір для новацій» відбулося навчання для бібліотекарів

Комунальна установа Запорізької обласної ради «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» організувала для спеціалістів бібліотечної справи фаховий онлайн-семінар.

Як зазначають організатори, його мета -  набуття знань та навичок, необхідних для ефективної взаємодії сучасного бібліотекаря з користувачами, просування бібліотечних послуг та створення позитивного іміджу бібліотеки в цілому.

Участь у заході взяли 150 осіб із 43-х ОТГ Запорізької області. Семінар «Бібліотека в Інтернеті – простір для новацій» проходив на платформі Google Classroom.

Лекторій складався з теоретичної та практичної частини. Учасники створювали Google документи, форми, таблиці, наносили свою бібліотеку на Google мапу; також отримали поради з проєктної діяльності й командної роботи з молоддю, специфіки реклами бібліотек у соцмережах; ознайомилися з новими книгами для підлітків та юнацтва; розробили інтерактивні вікторини на онлайн-сервісі LearningApps до 30-ї річниці Незалежності України; записали відеоролики «5 запитань для молоді».

За результатами семінару усі його учасники пройшли анкетування, яке підтвердило ефективність навчання - 67% бібліотекарів, які взяли участь в  опитуванні,  отримали нові знання та навички. Подібні заходи для відточення професіоналізму фахівців обласна бібліотека для юнацтва Запорізької обласної ради проводитиме і надалі.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.04.2021