Педагоги Запорізької області надихають своїми успіхами

Нещодавно досягнення педагога з багаторічним стажем, директора КЗ «Спеціалізована школа загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Світлану Македонську відзначили високою нагородою.

За особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди 200-річчя з Дня заснування міста Приморськ Світлана Іванівна отримала орден «За заслуги перед  Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

-Ця нагорода – визнання досягнень всього колективу нашої школи, - прокоментувала Світлана Македонська. -  І це висока відповідальність, адже тепер маємо ще більше працювати й вдосконалювати освітній процес, запроваджувати нові методи виховної роботи, аби успіхи наших учнів ставали фундаментом для розвитку всього Запорізького краю.

Світлана Іванівна очолює школу № 1 м.Приморськ із 2014 року. Весь цей час навчальний заклад традиційно посідає провідні місця в обласних рейтингах за якістю освіти. За підсумками ЗНО – 2021 у рейтингу загальноосвітніх шкіл Запорізької області  КЗ «Спеціалізована школа загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради посіла друге місце. Заклад є фінансово-автономним і може похизуватися високим рівнем матеріально-технічної бази, вже багато років школа успішно бере участь у грантових програмах, у реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». Нещодавно у навчальному закладі завершили термомодернізацію будівлі й планують розвивати простір для занять спортом. Сьогодні тут  навчаються понад 700 учнів і, як поділилася Світлана Македонська, кількість школярів щороку зростає. 

Крім того, Світлана Іванівна Македонська – депутат обласної ради восьмого скликання. В депутатському корпусі вона очолює постійну комісію з гуманітарних питань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.09.2021